Media

29 maja 2017 roku odbyła się uroczystość 104 urodzin Pani Władysławy Szebskiej mieszkanki Warząchewki29 maja 2017 roku odbyła się uroczystość 104 urodzin Pani Władysławy Szebskiej mieszkanki Warząchewki

Pani Władysławie życzenia złożyła Poseł Joanna Borowiak, Dorota Dzięgielewska Dyrektor Delegatury Urzędu Wojewódzkiego we Włocławku oraz Ewa Adamczyk Dyrektor Szkoły w Warząchewce.

Poseł Joannie Borowiak los seniorów i osób w wieku senioralnym bardzo leży na sercu, bowiem z wyboru pracuje w Sejmowej Komisji Polityki Senioralnej.

Dzisiejsza uroczystość jest pięknym świadectwem prawidłowego funkcjonowania rodziny. Pani Władysława spędza swoje dni w otoczeniu tych, którzy Ją kochają. W otoczeniu syna, synowej, córki. W otoczeniu wnucząt i prawnucząt. Opiekuje się Nią rodzina. Spędza swoje dni w atmosferze miłości, wdzięczności i szacunku. Myślę, że tego chcieliby wszyscy seniorzy i to jest piękne świadectwo, które daje rodzina Pani Władysławy Szebskiej
– powiedziała Poseł Joanna Borowiak

Poseł Joanna Borowiak złożyła również podziękowania wszystkim tym rodzinom, które opiekują się swoimi seniorami, które dają im miłość, odwdzięczają się za to wszystko co otrzymali od swoich seniorów w życiu.

 

Materiały dzięki uprzejmości portalu Centrum Sceny Włocławek i Telewizji CW24. Dziękujemy!