Międzynarodowa Konferencja – Innowacyjność i kreatywność w gospodarce

Galeria

X edycja Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę”X edycja Międzynarodowej Konferencji z cyklu “Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę”

13 i 14 marca 2017 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych odbyła się jubileuszowa X edycja Międzynarodowej Konferencji z cyklu “Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę” organizowana przez Urząd Patentowy RP.

Honorowy patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Rozwoju.


X edycja Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę”

 
Tegoroczna edycja konferencji poświęcona była w dużej mierze projektowaniu produktów i usług branży medycznej, farmaceutycznej i kosmetycznej. W szeregu paneli dyskusyjnych prelegenci omawiali wiele tematów związanych z sektorem wzornictwa, szeroko pojętego designu oraz ochrony własności przemysłowej.

Obecnie Polska zajmuje w Europie bardzo wysokie, szóste, miejsce wśród eksporterów kosmetyków i równie wysokie, czwarte miejsce na świecie, jeśli chodzi o wzornictwo i produkcję mebli. Dyskusja i wnioski z tej konferencji są niezwykle istotne, by móc tę siłę innowacyjności polskiej gospodarki budować również w oparciu o wzornictwo przemysłowe.

W związku z obowiązkami w okręgu wyborczym na konferencji Poseł Joannę Borowiak reprezentował asystent Kamil Kołata. Organizatorom konferencji serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

 • Najczęściej czytane...
  Poseł Joanna Borowiak gościem “Wolnych głosów”
 • Najczęściej czytane...
  Najnowsze informacje z pracy poselskiej
 • Najczęściej czytane...
  Minister Edukacji Narodowej z wizytą we Włocławku
 • Najczęściej czytane...
  Poseł Joanna Borowiak Koordynatorem Okręgowym PiS
 • Najczęściej czytane...
  Poseł Joanna Borowiak gościem TV Republika
 • Najczęściej czytane...
  Premier Beata Szydło nt. programu Rodzina 500Plus
 • Najczęściej czytane...
  IX Konkurs Rzeźbiarski im. Stanisława Zagajewskiego