Galeria

IV Piknik Strażacki na Powitanie Lata w Krzyżówkach

09.06.2018r. w Krzyżówkach odbył się IV Piknik Strażacki na Powitanie Lata. Kolejna edycja pikniku połączona ze Zlotem Pojazdów Zabytkowych, zorganizowana została przez Ochotniczą Straż Pożarną.

 
 
Przy okazji festynu nastąpiło rozstrzygnięcie powiatowej edycji plebiscytu Strażak Roku Kujaw i Pomorza. Miejsce nie było przypadkowe, ponieważ OSP Krzyżówki zwyciężyła w edycji powiatowej. Najpopularniejszym strażakiem ochotnikiem został Sławomir Wiśniewski. Poseł Joanna Borowiak, jako członek wspierający OSP w Krzyżówkach, złożyła gratulacje wszystkim strażakom, doskonale rozumiejąc wyzwania jakie stoją przed nimi w tej trudnej pracy.

Ze względu na inne wcześniej zaplanowane obowiązki Poseł Joanna Borowiak nie mogła uczestniczyć w tej wspaniałej inicjatywie promującej region i zwieńczającej całoroczną pracę Druhów. Reprezentował Ją asystent Kamil Kołata, który osobiście pogratulował i przekazał dwa puchary właścicielom Najstarszego Klasyka Zlotu i Najpiękniejszego Klasyka Zlotu oraz medale najmłodszym pociechom z Centrum Sztuk Walki z Lipna za pokaz Karate i zespołowi Dream Team z Torunia za pokaz wrestlingu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Gazety Pomorskiej. Dziękujemy!

IV Piknik Strażacki na Powitanie Lata w Krzyżówkach