Koncert Śladami Mistrza Wodeckiego w Rypinie

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

 
Galeria

Koncert “Śladami Mistrza Wodeckiego” w Rypinie

W październiku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Poseł Joanna Borowiak szanuje i docenia Seniorów, zabiegając o ich interesy przez 4 lata pracy w Sejmowej Komisji Polityki Senioralnej. Poseł Borowiak zaprosiła rypińskich seniorów w dniu ich święta na nastrojowy koncert “Śladami Mistrza Wodeckiego” w wykonaniu Andrzeja i Magdaleny Kozińskich.

Uroczystości Święta Wojska Polskiego we Włocławku i Rypinie

Święto Wojska Polskiego

 
Galeria

Uroczystości Święta Wojska Polskiego we Włocławku i Rypinie

Poseł Joanna Borowiak wspólnie z radnymi Prawa i Sprawiedliwości uczestniczyła we Włocławku w uroczystościach Święta Wojska Polskiego. W Rypinie Poseł Borowiak reprezentował radny Ziemowit Kłosowski. Uczestnicy oddali cześć tym, którzy zginęli za Ojczyznę i naszą wolność.

Jubileusz 20-lecia Powiatu Rypińskiego

Uroczystości w Rypinie

 
Galeria

Jubileusz 20-lecia Powiatu Rypińskiego

Poseł Joanna Borowiak podczas uroczystości 20-lecia Powiatu Rypińskiego złożyła podziękowania dla samorządowców wszystkich kadencji. Życzyła wszystkim pomyślności i zadowolenia mieszkańców za ich służbę społeczną oraz wielu inspiracji do działania. Odniosła się również do słów św. Jana Pawła II “Racją bytu wszelkiej polityki jest służba człowiekowi”, które powinny stać się drogowskazem w dalszej pracy na rzecz Małej Ojczyzny.