Kategoria: Włocławek

Piknik Niepodległości we Włocławku

Galeria

Msza Św. w intencji Ojczyzny oraz Piknik Niepodległości we Włocławku

W dniu 30 czerwca przy Hali Mistrzów odbył się Piknik Niepodległości. Impreza została poprzedzona uroczystą Mszą Św. w intencji Ojczyzny w Katedrze we Włocławku. Przewodniczył jej Ordynariusz Diecezji Włocławskiej JE ks. Bp Wiesław Mering.

Nowa karetka dla Włocławka

Galeria

Nowy Zespół Ratownictwa Medycznego we WłocławkuNowy Zespół Ratownictwa Medycznego we Włocławku

Od 1 lipca we Włocławku rozpocznie pracę nowy Zespół Ratownictwa Medycznego przy PWSZ po wschodniej stronie Wisły.
Lokalizacja została wyznaczona przez Poseł Joannę Borowiak i Jarosława Chmielewskiego, a następnie zaaprobowana przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego.

Spotkanie w biurze PSSE

Galeria

Spotkanie z dyrektorem Banku Gospodarstwa Krajowego w biurze PSSE we WłocławkuSpotkanie z dyrektorem Banku Gospodarstwa Krajowego w biurze PSSE we Włocławku

W Biurze Terenowym Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej we Włocławku odbyło się spotkanie przedsiębiorców i samorządowców z Panem Bartłomiejem Hanasem, Dyrektorem Regionu Kujawsko – Pomorskiego Banku Gospodarstwa Krajowego.

Nowe wozy dla OSP

Media

Nowe samochody ratowniczo-gaśnicze dla Ochotniczej Straży Pożarnej w woj. Kujawsko-PomorskimNowe samochody ratowniczo-gaśnicze dla Ochotniczej Straży Pożarnej w woj. Kujawsko-Pomorskim

Uroczystość przekazanie umów na realizację zadania “Przygotowanie jednostek OSP do działań ratowniczo-gaśniczych” w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 we Włocławku z udziałem Poseł Joanny Borowiak oraz Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza.

Rządowy Program “Praca dla więźniów”

W Zakładzie Karnym we Włocławku otwarto halę produkcyjną w ramach programu “Praca dla więźniów”

26.06.2018 r. w Zakładzie Karnym we Włocławku otwarto halę produkcyjną powstałą w ramach Rządowego Programu “Praca dla więźniów”. W uroczystości udział wzięła Poseł Joanna Borowiak.

Koncert Yukio Yokoyama

Galeria

Koncert Yukio Yokoyama we Włocławku w ramach Programu "Niepodległa"Koncert Yukio Yokoyama we Włocławku w ramach Programu “Niepodległa”

Poseł Joanna Borowiak wzięła udział w wyjątkowym koncercie Yukio Yokoyamy we Włocławku w ramach Programu “Niepodległa” w 100 lat Odzyskania Niepodległości i 77. rocznicę śmierci I. J. Paderewskiego. Koncert odbył się pod patronatem Wojewody Mikołaja Bogdanowicza.

Rządowy Program Dobry Start

Media

Konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości we Włocławku na temat rządowego programu Dobry StartKonferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości we Włocławku na temat rządowego programu Dobry Start

Rządowy Program Dobry Start to 300 zł świadczenia na wyprawkę szkolną dla uczniów. 77 mln zł dla ponad 255 tys. dzieci i młodzieży z województwa kujawsko-pomorskiego.