Kategoria: Sejm

Wydział Medyczny w UKSW

Galeria

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy umożliwiającą utworzenie kierunku lekarskiego na Wydziale Medycznym Collegium Medicum UKSWPrezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy umożliwiającą utworzenie kierunku lekarskiego na Wydziale Medycznym Collegium Medicum UKSW

13 lipca 2018 r. Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy otwierającej UKSW w Warszawie drogę do utworzenia kierunku lekarskiego na nowo powstałym Wydziale Medycznym Collegium Medicum.

Zgromadzenie Narodowe w Warszawie

Galeria

Zgromadzenie Narodowe z okazji 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej i 100-lecia odzyskania przez Polskę NiepodległościZgromadzenie Narodowe z okazji 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej i 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

Zgromadzenie Narodowe zwołane 13 lipca 2018 r. w Warszawie z okazji 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej i 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy.

Chór Canto w Sejmie RP

Media

Włocławski chór Canto wykonał w Sejmie RP utwór Czesława Niemena Sen o WarszawieWłocławski chór Canto wykonał w Sejmie RP utwór Czesława Niemena “Sen o Warszawie”

W dniu 5 lipca Chór “CANTO” na zaproszenie Poseł Joanny Borowiak gościł w Sejmie RP. Chór Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku dał koncert w sali kolumnowej, gdzie wykonał utwór Czesława Niemena “Sen o Warszawie”.

Znaczek na 550-lecie Parlamentaryzmu

Galeria

Prezentacja znaczka pocztowego wyemitowanego na 550-lecie Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej

Uroczysta prezentacja znaczka pocztowego wyemitowanego na 550-lecie Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej, zorganizowana przez marszałka Sejmu Pana Marka Kuchcińskiego.

Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

WideoPoseł Joanna Borowiak w imieniu Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości przedstawiła stanowisko wobec rządowego projektu ustawy “Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce”. Projekt ustawy został skierowany do dalszych prac w Komisji.

Poseł Joanna Borowiak w imieniu Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości przedstawiła stanowisko wobec rządowego projektu ustawy "Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce"

Za życiem

WideoPoseł Joanna Borowiak, w imieniu Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, przedstawiła stanowisko wobec projektu nowelizacji ustawy o rehabilitacji zawodowej, społecznej i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Poseł Joanna Borowiak, w imieniu Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, przedstawiła stanowisko wobec projektu nowelizacji ustawy o rehabilitacji zawodowej, społecznej i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych

Poseł Joanna Borowiak gościem Salonu Politycznego

Wideo

04 maja 2018. Gośćmi Tomasza Grzelewskiego w Telewizji Superstacja
były Poseł Joanna Borowiak i Poseł Joanna Augustynowska

Gośćmi Tomasza Grzelewskiego w Telewizji Superstacja były Poseł Joanna Borowiak i Poseł Joanna Augustynowska

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem Telewizji Superstacja.

W programie poruszono między innymi temat protestu osób niepełnosprawnych w sejmie, próbę przeniesienia pomnika ofiar katyńskich w Jersey City oraz projekt obniżki uposażeń dla parlamentarzystów.