Kategoria: Biuro

550-lecie Parlamentaryzmu w Kole

Galeria

Uroczystości upamiętniające 550-lecie Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej z udziałem Marszałka Sejmu RP Pana Marka KuchcińskiegoUroczystości upamiętniające 550-lecie Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej z udziałem Marszałka Sejmu RP Pana Marka Kuchcińskiego

8 lipca 2018 r. w Kole odbyły się uroczystości upamiętniające 550-lecie Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej. Poseł Joanna Borowiak wzięła udział we Mszy św. pod przewodnictwem Pasterza Diecezji J.E. ks. Biskupa Wiesława Alojzego Meringa oraz odsłonięciu przez Marszałka Sejmu RP p. Marka Kuchcińskiego obelisku z pamiątkową tablicą. Po uroczystości dokonano wspólnego wpisu do księgi pamiątkowej.

Nowa hala sportowa w Skępem

Galeria

Uroczyste Dni Skępego oraz oddanie nowej hali sportowejUroczyste Dni Skępego oraz oddanie nowej hali sportowej

 
Ministerstwo Edukacji Narodowej wsparło finansowo budowę hali sportowej w Skępem. Podczas uroczystych Dni Skępego Poseł Joanna Borowiak odczytała i wręczyła listy gratulacyjne Minister Anny Zalewskiej dla Burmistrza Miasta p. Piotra Wojciechowskiego oraz Dyrektor Szkoły p. Ewy Jastrzębskiej w związku z oddaniem hali do użytku szkoły i mieszkańców.

Zakończenie roku szkolnego

Galeria

Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego w RypinieWojewódzkie zakończenie roku szkolnego w Rypinie

Podczas wojewódzkiego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w Rypinie Poseł Joanna Borowiak odczytała list Minister Edukacji Narodowej Pani Anny Zalewskiej skierowany do społeczności szkolnej SP nr 3 im. Jana Pawła II.

Spotkania z Posłem do PE w regionie

Galeria

Spotkania Posła do Parlamentu Europejskiego Zbigniewa Kuźmiuka z mieszkańcami Skępego i Zbrachlina

Ciekawe i inspirujące spotkania z Posłem do Parlamentu Europejskiego Panem Zbigniewem Kuźmiukiem na Ziemi Dobrzyńskiej i Kujawach – w Skępem i Zbrachlinie.

Nowa sala gimnastyczna dla SP w Kruszynie

Galeria

Uroczystość otwarcia nowej sali gimnastycznej w SP w Kruszynie z udziałem wiceministra sportuUroczystość otwarcia nowej sali gimnastycznej w SP w Kruszynie z udziałem wiceministra sportu

13 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Kruszynie nastąpiło otwarcie nowej, pełnowymiarowej sali gimnastycznej. Uroczystość odbyła się z udziałem Poseł Joanny Borowiak oraz Wiceministra Sportu i Turystyki Jarosława Stawiarskiego.

Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej

Wideo

Konferencja prasowa na temat Rządowego Programu na Rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej w BydgoszczyKonferencja prasowa na temat Rządowego Programu na Rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej w Bydgoszczy

W dniu 12 czerwca Poseł Joanna Borowiak uczestniczyła w konferencji, która odbyła się w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy.

Seniorzy w Niepodległej

Galeria

Konferencja "Seniorzy w Niepodległej" w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w ToruniuKonferencja “Seniorzy w Niepodległej” w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyła się Konferencja “Seniorzy w Niepodległej” pod patronatem Marszałka Sejmu Pana Marka Kuchcińskiego, Marszałka Senatu Pana Stanisława Karczewskiego oraz Premiera Mateusza Morawieckiego. Współorganizatorem była Sejmowa Komisja Polityki Senioralnej.