Minister Marzena Machałek omawia działania jakie zostały podjęte w celu sprawnego funkcjonowania szkół podczas pandemii COVID-19

W Sejmie

 
Galeria

Minister Marzena Machałek omawia działania, jakie zostały podjęte w celu sprawnego funkcjonowania szkół podczas pandemii COVID-19

Podczas posiedzenia Sejmu Poseł Joanna Borowiak z grupą posłów PiS zapytała o działania podjęte przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w celu przygotowania szkół i placówek do rozpoczęcia nowego roku szkolnego, zapewnienia sprawnego funkcjonowania oraz bezpieczeństwa zdrowotnego uczniów, nauczycieli i pracowników w sytuacji epidemii koronawirusa. Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania wyczerpującej odpowiedzi Minister Marzeny Machałek o poczynionych przygotowaniach.

Poseł Joanna Borowiak zabrała głos w sprawie zaostrzenia kar za przestępstwo pedofilii

Wybory 2020

 
Wideo

Posłowie Platformy nie mogą się pogodzić z wynikami wyborów

Posłowie Platformy nie mogą się pogodzić z demokratycznym rozstrzygnięciem Polaków w wyborach. Za porażkę obwiniają wszystkich wokół i jak rozkapryszone dziecko tupią nogami ze złości. Posiłkując się kłamliwą tezą wystąpili dziś w Sejmie o informację bieżącą.

Poseł Joanna Borowiak zabrała głos w sprawie zaostrzenia kar za przestępstwo pedofilii

Pomoc w czasie epidemii

 
Wideo

Poseł Joanna Borowiak zapytała ministra o pomoc przekazaną w czasie epidemii koronawirusa

Bezpieczeństwo zdrowotne pensjonariuszy i pracowników DPS jest dla Poseł Joanny Borowiak bardzo ważne, dlatego na posiedzeniu Sejmu RP zapytała Ministra Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej o pomoc finansową i materiałową, jaką Rząd przeznaczył w czasie epidemii koronawirusa w celu wsparcia DPS prowadzonych przez samorządy.