Kategoria: Zespoly

Konferencja Młodzieżowych Rad Miast w Sejmie

Media

Konferencja w Sejmie "Młodzi 2.0. Młodzieżowe Rady na stulecie Niepodległości"Konferencja w Sejmie “Młodzi 2.0. Młodzieżowe Rady na stulecie Niepodległości”

W trakcie konferencji omawiano zasady współpracy Parlamentarnego Zespołu z młodzieżą. Konferencji towarzyszyła konferencja prasowa organizatorów oraz warsztaty dla młodzieżowych radnych.

Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Pszczelarstwa

W Sejmie obradował Parlamentarny Zespół ds. Wspierania PszczelarstwaW Sejmie obradował Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Pszczelarstwa

10 kwietnia w Sejmie Poseł Joanna Borowiak, jako członek Parlamentarny Zespół ds. wspierania pszczelarstwa, obradowała z przedstawicielami środowiska polskich pszczelarzy nad ważnymi sprawami z punktu widzenia gospodarki pasiecznej.

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Dialogu i Komunikacji Społecznej

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Dialogu i Komunikacji Społecznej – spotkanie ze stroną społeczną na temat sytuacji w ochronie zdrowia

O godz. 19-tej rozpoczęło się spotkanie na temat sytuacji w ochronie zdrowia, na którym poruszano m. in. temat wynagrodzeń pracowników niemedycznych.

 

Zespół ds. przygotowania obchodów 100-lecia Niepodległości Polski

Wideo

Zebranie Parlamentarnego Zespołu ds. przygotowania obchodów 100-lecia Niepodległości Polski


Zebranie Parlamentarnego Zespołu na rzecz Godnego, Wspólnotowego i Włączającego Przedstawienia idei obchodów 100-lecia Niepodległości w perspektywie Pałacu Prezydenckiego Organizowania w roku 2018 Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Pracujemy, omawiamy plan działania…