Moje wrażenia z wizyty w Sejmie

Poseł Joanna Borowiak zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie “Moje wrażenia z wizyty w Sejmie – wirtualny spacer”

W czasie ferii zimowych weźcie udział w wirtualnym spacerze na stronie internetowej Sejmu RP i podzielcie się swoimi wrażeniami. W konkursie oczywiście przewidziane są nagrody. Prace plastyczne i literackie można przysyłać na adres pocztowy biura poselskiego lub mailowo. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


Poseł Joanna Borowiak zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie Moje wrażenia z wizyty w Sejmie

Poseł Joanna Borowiak była gościem w Polskim Radio

Poseł Joanna Borowiak gościem w PR24

 
Wideo

Poseł Joanna Borowiak była gościem w Polskim Radio

Poseł Joanna Borowiak była gościem Redaktor Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg w audycji “Sztuka słuchania” w Polskim Radio. Rozmowa dotyczyła wydarzeń w Waszyngtonie, gdzie podczas obrad Kongresu miało nastąpić zatwierdzenie wyboru Joe Bidena na prezydenta USA.

– Wdarcie się do Kongresu części zwolenników Donalda Trumpa było zaskakujące z jednej strony, ale z drugiej strony demonstracje i protesty są tam o tyle zrozumiałe, że płynęły i ciągle płyną informacje dotyczące nieprawidłowości podczas wyborów prezydenckich w USA – przyznała Joanna Borowiak.

Poseł Joanna Borowiak gościem w programie TVP Info Minęła 8

Poseł Joanna Borowiak gościem w Minęła 8

 
Wideo

Poseł Joanna Borowiak gościem w programie TVP Info “Minęła 8”

Dziś w programie “Minęła 8” zebrani rozmawiali o przebiegu szczepień przeciwko Covid-19.

Zapraszamy do obejrzenia programu z udziałem Poseł Joanny Borowiak na portalu TVP Info.