Kategoria: Polska

Święto Policji

Poseł Joanna Borowiak złożyła życzenia Funkcjonariuszom Policji w dniu ich świętaPoseł Joanna Borowiak złożyła życzenia Funkcjonariuszom Policji w dniu ich święta

Poseł Joanna Borowiak podziękowała funkcjonariuszom za głębokie zaangażowanie w wypełnianiu zawodowej misji, za dotychczasowe osiągnięcia w działaniach oraz kultywowanie tradycji policyjnych.

Poseł Joanna Borowiak gościem w Polsat News

Poseł Joanna Borowiak gościem pani Redaktor Agnieszki Gozdyry w programie Polsat News “Tak czy Nie”

W piątkowy wieczór Poseł Joanna Borowiak była gościem pani Redaktor Agnieszki Gozdyry w programie Polsat News “Tak czy Nie”. Panie rozmawiały między innymi o reformie wymiaru sprawiedliwości, protestach pod Sejmem i o incydencie przemycenia dwóch osób w bagażniku przez posła LiS-u (do niedawna Nowoczesnej). Prawo i Sprawiedliwość reformuje sądownictwo, bo tego chcą obywatele – ponad 80% Polaków tego oczekuje, a jedynie 10% jest zadowolonych z funkcjonowania sądów i prokuratury.

Poseł Joanna Borowiak gościem pani Redaktor Agnieszki Gozdyry w programie Polsat News Tak czy Nie

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem Polsat News.

Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

Media

I Forum Wizja Rozwoju w Gdyni z udziałem Premiera Mateusza MorawieckiegoI Forum Wizja Rozwoju w Gdyni z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego

I Forum Wizja Rozwoju w Gdyni z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego, Ministrów i parlamentarzystów z różnych regionów kraju. Poseł Joanna Borowiak na zaproszenie organizatorów wzięła udział w panelu “Wizja innowacyjnego szkolnictwa zawodowego”.

Poseł Joanna Borowiak gościem Minęła 8

Redaktor Krzysztof Świątek rozmawiał w programie Minęła 8 o najważniejszych wydarzeniach z posłami Joanną Borowiak z Prawa i Sprawiedliwości, Pauliną Hennig-Kloską z Nowoczesnej oraz Ireneuszem Zyską z Wolnych i Solidarnych. Tematem przewodnim są mistrzostwa świata w Rosji i związane z tym państwem kontrowersyjne działania na arenie międzynarodowej oraz zmiany w polskim sądownictwie.

Poseł Joanna Borowiak gościem Minęła 8

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem TVP Info.