Wybieram 590

 

Kampania społeczna “Wybieram 590”

Rozpoczęła się kampania społeczna “Wybieram 590”, którą zapowiedział Premier Mateusz Morawiecki – akcja zachęcająca do świadomego kupowania polskich produktów. Jej celem jest zwiększanie patriotyzmu gospodarczego. 590 to prefiks kodu kreskowego oznaczającego, że dany towar pochodzi z Polski. Wybierajmy polskie produkty!

Kampania społeczna Wybieram 590

XII Krajowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

XII Zjazd PZERI

 
Galeria

XII Krajowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów to największa ogólnopolska organizacja zrzeszająca osoby w wieku senioralnym i osoby z niepełnosprawnościami. Poseł Joanna Borowiak, jako przewodnicząca sejmowej Komisji Polityki Senioralnej, uczestniczyła w spotkaniu z Delegatami, w trakcie którego przekazała obradującym słowa pozdrowienia oraz listu Pani Marszałek Sejmu RP Elżbiety Witek. Poseł Joanna Borowiak złożyła również podziękowania za zaproszenie Pani Przewodniczącej Związku dr Elżbiecie Ostrowskiej.

Poseł Joanna Borowiak gościem w programie TVP Info Minęła 20

Poseł Joanna Borowiak gościem Minęła Dwudziesta

 
Wideo

Poseł Joanna Borowiak gościem w programie “Minęła 20” w TVP Info

Premier Mateusz Morawiecki wygłosił expose, w którym zdefiniował cele i kierunki rozwoju swojego gabinetu na kolejną kadencję. O wystąpieniu Premiera i planach jego rządu na nową kadencję oraz innych bieżących tematach rozmawiają w programie Minęła dwudziesta Joanna Borowiak (PiS), Hanna Gil-Piątek (Lewica), Marta Golbik (PO), Jarosław Sachajko (Kukiz’15) i Artur Soboń (PiS).

Poseł Joanna Borowiak gościem Debaty Jedynki w Polskim Radio

Debata Radiowej Jedynki

 
Wideo

Poseł Joanna Borowiak gościem Debaty Jedynki w Polskim Radio

Poseł Joanna Borowiak była gościem redaktora Antoniego Trzmiela w programie Polskiego Radia “Debata Jedynki”, gdzie rozmawiano o prawyborach w Koalicji Obywatelskiej, wycofanym projekcie limitu 30-krotności składek ZUS oraz exposé premiera Mateusza Morawieckiego.

Uroczystości pod pomnikami Śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej

Ku czci Ofiar Tragedii Smoleńskiej

 
Galeria

Uroczystości pod pomnikami Śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wraz z przedstawicielami rządu oraz Prawa i Sprawiedliwości złożyli kwiaty pod pomnikami Śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej, a także na Cmentarzu Powązkowskim na grobach Ofiar katastrofy. W uroczystościach wzięła udział Poseł Joanna Borowiak.