Kategoria: Polska

Poseł Joanna Borowiak gościem Minęła 20

Wideo

Poseł Joanna Borowiak była gościem Pana Redaktora Michała Rachonia w Programie Minęła 20Poseł Joanna Borowiak była gościem Pana Redaktora Michała Rachonia w Programie Minęła 20

Zebrani w studio TVP Info rozmawiali o aresztowaniu posła PO Stanisława Gawłowskiego i standardach PO wobec swoich kolegów. Poseł Joanna Borowiak uważa, iż wszyscy jesteśmy równi wobec prawa, a od polityków szczególnie oczekujemy uczciwości.

Polska jest jedna

Media

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem "Polska jest jedna"Konwencja Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem “Polska jest jedna”

14 kwietnia w Warszawie odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości pod hasłem “Polska jest jedna”. Podczas konwencji głos zabrał Prezes Jarosław Kaczyński, Premier Mateusz Morawiecki oraz Wicepremier Beata Szydło. Swoje wystąpienia wygłosili również Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin i Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Na sali zgromadzili się czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości, a wśród parlamentarzystów z naszego regionu znalazła się Poseł Joanna Borowiak oraz Poseł Jan Krzysztof Ardanowski a także Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Józef Ramlau.

Za życiem

Galeria

Ogólnopolska konferencja podsumowująca konsultacje społeczne dotyczące zmian ustaw wdrażających Program Kompleksowego Wsparcia dla Rodzin "Za życiem"Ogólnopolska konferencja podsumowująca konsultacje społeczne dotyczące zmian ustaw wdrażających Program Kompleksowego Wsparcia dla Rodzin “Za życiem”

Poseł Joanna Borowiak jako członek Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny wzięła udział w Konferencji dotyczącej Programu Kompleksowego Wsparcia dla Rodzin “Za życiem”.

Poseł Joanna Borowiak gościem Minęła dwudziesta

19 lutego Poseł Joanna Borowiak była gościem Redaktora Adriana Klarenbacha w programie “Minęła Dwudziesta”. Tematem przewodnim programu były ostatnie wydarzenia wywołane wypowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego w Monachium oraz działaniami rządu w obronie prawdy historycznej i dobrego imienia Polski.

 

Pielgrzymka Parlamentarzystów na Jasną Górę

Galeria

Pielgrzymka Parlamentarzystów RP na Jasną Górę w CzęstochowiePielgrzymka Parlamentarzystów RP na Jasną Górę w Częstochowie

2 lutego 2018 r. odbyła się Pielgrzymka Parlamentarzystów RP na Jasną Górę w Częstochowie w 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Poseł Joanna Borowiak wspólnie odmówiła modlitwę za Ojczyznę.