Otwarcie ofert na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania “Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Rypinie”

W dniu 23 stycznia b.r. miało miejsce otwarcie ofert na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania “Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Rypinie”.

Zgodnie z planami jeszcze w tym roku ma rozpocząć się budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Rypinie. Dzięki temu przestrzeń miejska Rypina wzbogaci się o nowoczesny i przestronny budynek. Inwestycja ta warta około 23 mln zł. znacząco poprawi warunki pracy policjantów oraz polepszy jakość obsługi obywateli.

Otwarcie ofert na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania "Budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Rypinie"

Bezpieczeństwo mieszkańców i warunki pracy policjantów to priorytet MSWiA. Poseł Joanna Borowiak podziękowała Panu Ministrowi Jarosławowi Zielińskiemu za podjętą decyzję oraz wskazała na skuteczność wspólnych działania z Burmistrzem Pawłem Grzybowskim.