Galeria

Uroczystość oddania do użytku wyremontowanego budynku Policji we Włocławku

W dniu 18 grudnia 2018 roku oficjalnie został oddany do użytku wyremontowany i docieplony budynek “E” Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Wartość zadania to ponad 6 mln zł.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 6.076.306 złotych, z czego 2.500.000 złotych to środki rządowe a pozostała kwota – środki z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Celem inwestycji była poprawa warunków pracy funkcjonariuszy i pracowników jednostki. W budynku mieszczą się pomieszczenia biurowe i socjalne dla funkcjonariuszy i pracowników policji z ruchu drogowego, patrolowo-interwencyjnego i administracyjno-gospodarczego. Natomiast na parterze swoje biura z oddzielnym wejściem zajmuje Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego.

Do 2020 r. Polska Policja otrzyma 6 mld zł dofinansowania z Programu Modernizacji Służb Mundurowych MSWiA. Poseł Joanna Borowiak podczas uroczystości złożyła podziękowania dla Wojewody Mikołaja Bogdanowicza za wsparcie i priorytetowe podejście do realizacji zadania w KM Policji we Włocławku.

Uroczystość oddania do użytku wyremontowanego budynku Policji we Włocławku